Zateplení stropu

K izolaci domu je důležité zateplení stropu. Izolace stropu by měla být součástí projektu, pokud však není provedena , je následné zateplení stropu náročnější. Izolace je prováděna při zateplení stropu půdy mezi jednotlivými trámy kvůli únikům tepla z hlediska odizolování místností nad studeným sklepem.   

ZATEPLENÍ STROPU VE SKLEPĚ

Izolace stropu u sklepních prostorech se provádí kvůli zlepšení tepelného konfortu v místnostech nad sklepními prostory. Izolací tak zamezíme únikům tepla a zajistíme teplejší podlahu v přízemí. Problém mivají starší bytové domy ,kterým chybí izolační vrstva stropu ve sklepě, jenž odděluje sklepní prostory od obytné části. Zateplení stropu sklepních prostor se aplikuje zespodu, nejčastěji izolací s uzavřenou struktůrou buněk s ohledem na snížení podhledu stropů , jde o jednodušší způsob.

Použitím stříkané izolační pěny EXY 39 s uzavřenou strukturou buněk, získáte dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou a hydroizolační vrstvu pro Váše sklepní prostory. Zateplení stropu stříkanou pěnovou izolací  je snadné, jde o aplikaci nástřikem. Snadno se dostane do těžko přístupných míst, potrubí apod.  

Jak fungují pěnové izolace ? Kde seženu podrobné informace?Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Návštěva technika, konzultace , zaměření a zhotovení kalkulace přímo ve vašem objektu je zdarma.

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz