Zateplení soklu

ZATEPLENÍ SOKLU  

Mnohdy opomíjená izolace soklu ve spojení nadzemní části domu se základy ochrání objekt před nežádoucím promrzáním, zabrání vlhnutí ,a tak tvorbou plísní. Tepelná izolace se aplikuje přibližně do 80 cm pod úroveň konečné výšky zeminy . Takto zaizolovyný sokl eliminuje tepelné mosty mezi obvodovým zdivem a základy objektu.

POSTUP ZATEPLENÍ SOKLU

Zateplení soklu je  podobný postup jako při aplikaci izolace v jiných místech objektu. Podklad musí být řádně očištěn ,aby byl připraven k aplikaci. Stříkaná izolační pěna EXY se pak aplikuje na suchý povrch , kde zvětší svůj objem až do 30 násobné tloušťky , tak snadno zaplní veškeré praskliny a nerovnosti ve zdivu, kde by mohli být s nedostatkem izolace místemk unik tepla a případné kondenzaci vodnich par. Izolační pěna po aplikaci okamžitě vytvrdne a je tak možné nanášet asfaltoví či jiný hydroizolační nátěr k ochráně objektu před vztlakovou vodou. 

 

 

Jak fungují pěnové izolace ? Kde seženu podrobné informace? Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

 

Návštěva technika, konzultace , zaměření a zhotovení kalkulace přímo ve vašem objektu je zdarma.

 

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz