Vrchní nátěry

VRCHNÍ NÁTĚRY

Vrchní nátěry

 

ŠIROKOU NABÍDKU PRODUKTŮ NALEZNETE V NAŠEM KATALOGU  , ŠPIČKOVÉ PRODUKTY, KTERÉ SLOUŽÍ K OCHRANĚ POVRCHU PODLAH PŘED KAŽDODENNÍ VYSOKOU ZÁTĚŽÍ, POŠKRÁBÁNÍM A DALŠÍM DRUHŮM POŠKOZENÍ.

 

Podlahy vyžadují velmi odolnou povrchovou úpravu, aby byly chráněny proti opotřebení, poškrábání a vydržely každodenní vysokou zátěž i úklid s chemickými prostředky. V našem sortimentu nátěrovych hmot nabízíme širokou škálu povrchových úprav pro vaše podlahy.

AROMATICKÝ JEDNOSLOŽKOVÝ POLYURETANOVÝ VRCHNÍ NÁTĚR:

- PAVIDUR

Jednosložkový polyuretanový nátěr, který vytváří tvrdou a zároveň pružnou vrstvu. Jedná se o ochranu povrchu podlah vystavených intenzivnímu opotřebování, jako jsou například garáže a parkoviště nebo podlahy v průmyslových halách. 

pavidur

DVOUSLOŽKOVÉ ALIFATICKÉ POLYURETANOVÉ VRCHNÍ NÁTĚRY:

- COLODUR ECO (LESKLÝ NEBO MATNÝ)

Colodur Eco je dvousložková polyuretanová pryskyřice bez rozpouštědel. Její alifatický charakter umožňuje ochranu proti žloutnutí a změnám barev, takže je vhodná pro použití venku. Nabízí vysokou odolnost proti oděru a působení chemických látek.  

colodur-eco

RYCHLE TVRDNOUCÍ NÁTĚRY:

- KRYPTANATE M

Kryptanate M je dvousložkový polyaspartický nátěr, rychle tvrdnoucí i při nízkých teplotách. Jedná se o ideální produkt pro novostavby a/nebo rekonstrukce. Lze jej použít i v chladicích skladech během provozu.  

kryptanate-m

- KRYPTANATE 100

Kryptanate 100 je polyaspartický nátěr bez rozpouštědel, vyznačující se vysokou tvrdostí a odolností. Rychlé tvrdnutí a praktická a snadná aplikac

kryptanate-100

EPOXIDOVÉ NÁTĚRY:

- EPCOAT 100 

EP Coat 100 je epoxidový nátěr pro silné vrstvy, vhodný pro průmyslové a komerční podlahy vystavené velké zátěži a mechanickému působení. 

- EP AQUACOAT PAINT 

EP Aquacoat Paint je vodou rozpustná epoxidová barva, která se snadno aplikuje a je vhodná jako povrchová úprava betonových podlah. Nepropouští vodu, ale propouští vodní páru, což umožňuje odstraňování vody a tím zabraňuje tvorbě puchýřků. 

- EP AQUACOAT VARNISH

Jedná se o transparentní protiprašný lak, který se snadno aplikuje a je vhodný na ochranu půdy a betonových zdí. Stejně jako EPAquacoat nepropouští vodu, ale propouští vodní páru. Produkt lze aplikovat na mírně vlhké povrchy nebo povrchy se zbytkovou vlhkostí. 

ep-aquacoat

- EP COAT F

 

OBLAST POUŽITÍ PRO TENKÉ NÁNOSY S TRANSPARENTNÍ NEBO BAREVNOU ÚPRAVOU POVRCHU

 

 

Jak fungují vícevrstvé systémy na bázi epoxidu? Kde seženu podrobné informace? Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz