EXY 09 pěna s otevřenou strukturou buněk

EXY 09 PĚNA S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

Stříkaná polyuretanová pěnová izolace  s otevřenou strukturou buněk EXY 09 nabízí mnoho výhod pro majitele objektů , který si uvědomují výhody investice výkonného izolačního systému. Výběrem z našich špičkovích stříkaných pěnových izolací EXY docílíte značných úspor za náklady energie, ale zajistíte si zdravější a luxusnější bydlení.

Izolace EXY 09 je komponovaná tak, aby se stala součástí stavební konstrukce , zajistila propouštění ​​vodních par , tkz. dýchala  (vynikající difúzní odpor). Pěnovou izolaci s otevřenou strukturou buněk doporučujeme převážně do střešních konstrukcí mezi krovy, stěn domů , dvouplášť pultových střech atd. Kompletně vyplní veškeré mezery, vytvoří bezesparou vzduchovou bariéru, čímž efektivně zabraňuje proudění studeného vzduchu aby eliminoval kondenzaci vodních par uvnitř objektu.

Místa a podmínky použití izolace: podkroví,  vnitřní strany střechy, stropní konstrukce, izolace stěn, podlah , mezi krokvemi apod. Pěnu na zateplení objektu lze aplikovat od - 6 ° C (aplikace je tak možná v průběhu celého roku).

Dvousložková stříkaná pěnová  izolace EXY 09 na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Mezi hlavní výhody patří neměnné tepelně-izolační vlastnosti, rychlá aplikace, izolace i jinak velmi těžko dostupných míst a detailů. Pěnová izolace dokonale vyplní i sebemenší mezery a zamezí prostupu vzduchu a vlhkosti stavební konstrukcí. Zabraňuje vzniku plísní , je ohleduplná k životnímu prostředí a neobsahuje toxické látky.

EXY 09 pěna s otevřenou strukturou buněk

 

 

Jak fungují pěnové izolace ? Kde seženu podrobné informace? Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Návštěva technika, konzultace , zaměření a zhotovení kalkulace přímo ve vašem objektu je zdarma.

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz