Dekorativní povrchy

DEKORATIVNÍ POVRCHY

Dekorativní povrchy

 

DEKORATIVNÍ POVRCHY SLOUŽÍ KE ZKRÁŠLENÍ VNITŘNÍCH A VNĚJŠÍCH PLOCH. V INTERIÉRU  JDE O PODLAHOVÉ PLOCHY A STĚNY, V EXTERIÉRU PAK TŘEBA O CESTY , HŘIŠTĚ A RŮZNÁ PROSTRANSTVÍ.

- PAVISTONE1K 

Pavistone 1K je jednosložková polyuretanová pryskyřice speciálně určená jako pojivo přírodních drcených kamenů. Výsledkem je hladký, atraktivní a moderní povrch s odvodem vody, bez spojů a nevyžadující velkou údržbu, pro vytváření obrub kolem stromů, dekorativních podlah v interiéru i exteriéru, dekoraci zahrad a pěšin, pěších zón apod. Doporučuje se používat pouze s čistými a suchými kameny systému Pavistone. 

- PAVISTONE EPOXY LY

Pavistone Epoxy LY je dvousložková pryskyřice, bezbarvá a s mírným žloutnutím na spojování přírodního kameniva za účelem získání hladké a atraktivní podlahy. Jedná se o variantu pryskyřice Pavistone pro použití s kameny tmavých odstínů, kde není žádoucí žloutnutí vlivem světla. 

- PAVISTONE EPOXY UV 

Pavistone UV Epoxy je dvousložková epoxidová pryskyřice, stálá vůči ultrafialovému záření, na spojování přírodního kameniva za účelem získání hladké a dekorativní podlahy. Jedná se o variantu pryskyřice Pavistone pro použití s kameny s odstíny.

pavistone-epoxy

- RUBBER CRUMB BINDER

Aromatická jednosložková polyuretanová pryskyřice s mírným žloutnutím. Jedná se o ideální produkt na spojování granulí SBR nebo EPDM za účelem vytváření měkkých barevných povrchů pro dětská hřiště, rošty na stromy a dekorativní podlahy.

rubber-binder

- RUBBER CRUMB BINDER PLUS

Verze přísady na spojování gumy, s lepší odolností proti ultrafialovému záření. Produkt má větší odolnost proti vzniku šmouh, ale je citlivý na žloutnutí. Vhodný na pelety SBR.

DEKORATIVNÍ MATERIÁL NA PODLAHY SPOJOVANÝ PRYSKYŘICÍ VYROBENÝ Z PRYŽE

  • Dekorativní řešení pro nové stavby a renovace.Ideální povrch pro každou oblast, ve které existuje riziko pádu
  • Speciálně navržený pro děti a sportovní oblasti.
  • Tlumí otřesy a pomáhá snižovat úrazy a opotřebení kloubů atletů

- ALIPHATIC RUBBER CRUMB BINDER

Jedná se o alifatickou polyuretanovou pryskyřici. Varianta pojiva gumy odolná vůči změnám barev. Toto alifatické pojivo gumy je vhodné v kombinaci s granulemi EPDM. 


- RUBBER CRUMB BINDER 4000 

Jedná se o aromatickou jednosložkovou polyuretanovou pryskyřici. Varianta pojiva gumy vhodná na výrobu prefabrikovaných dlaždic na dětská hřiště, dekorativní povrchy apod. 

Jak fungují vícevrstvé systémy na bázi epoxidu? Kde seženu podrobné informace? Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz