Antimikrobiální podlahy

ANTIMIKROBIÁLNÍ PODLAHY

Antimikrobiální podlahy

 

PRO PODLAHY, KTERÉ VYŽADUJÍ OBZVLÁŠŤ ZVLÁŠTNÍ PÉČI Z HLEDISKA HYGIENY PŘEDEVŠÍM V NEMOCNICÍCH, VETERINÁRNÍCH KLINIKÁCH, POTRAVINÁŘSKÝCH OBJEKTECH A DALŠÍCH INSTITUCÍCH, MÁME SPECIÁLNÍ NABÍDKU ANTIMIKROBIÁLNÍCH PRODUKTŮ.

 

Pokud jde o podlahy vyžadují zvláštní péči, co se týče hygieny a prevence zdravotních rizik, připravili jsme ve spolupráci se společností Microlitix antimikrobiální špičkové produkty přesně pro tyto instituce .

PODLAHOVÉ SYSTÉMY NA BÁZI EPOXIDU:

- MICROLYMER EP

Antibakteriální a protiplísňový nátěr (vodou rozpustný). EP varnish lze aplikovat na stěny a na podlahy se zbytkovou vlhkostí. Microlymer EP se dodává pigmentovaný. 

- MICROLYMER EP VARNISH

Antibakteriální a protiplísňový nátěr (vodou rozpustný), který nepropouští vodu, ale propouští vodní páru. Produkt lze aplikovat na mírně vlhké povrchy nebo povrchy se zbytkovou vlhkostí. Možnost aplikace na podlahy i na stěny. K dispozici pouze jako bezbarvý. 

- MICROLYMER NIVEL ADVANCE

Antimikrobiální, samonivelační dvousložkový epoxidový nátěr na podlahy. Ideální na ochranu povrchů a betonových dlažeb. Je speciálně vytvořený pro použití v suchém prostředí a vyznačuje se hladkým, lesklým povrchem a snadným čištěním. 

mycrolymer

PODLAHOVÉ SYSTÉMY NA BÁZI POLYURETANU:

- MICROLYMER PU

Alifatický polyuretanový vodou rozpustný antimikrobiální nátěr. Jedná se produkt, který vytváří tvrdou a zároveň pružnou vrstvu, a je vysoce odolný proti oděru a působení chemických látek. 

- MICROLYMER PU MATT 

 Jak fungují vícevrstvé systémy na bázi epoxidu? Kde seženu podrobné informace? Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře

Aktuality

MODERNÍ BYDLENÍ A ZAHRADA 6.-8.února 2015

2.2.2015 10:30

Navštivte Nás na Pardubické Výstavě ,,Moderní bydlení a zahrada,, která se koná 6.-8.února 2015 v ČEZ Aréně

Všechny aktuality »

Rychlý kontakt

Telefon:

+420 776 822 228

E-mail:

info@termoaplikacni.cz